|

Pedikiūras

Pedikiūras. Kaip prižiūrėti kojų nagus?

Pedikiūras – rūpinimasis kojų nagais yra toks pat svarbus kaip ir rankų nagų priežiūra. Nors kojų nagai dažniausiai slepiami po kojinėmis ir batais, gerai prižiūrimi kojų nagai apsaugo nuo tokių problemų kaip grybelinės nagų infekcijos.

Odelių priežiūra

Kai kurie kojų nagų priežiūros aspektai yra labai akivaizdūs, pavyzdžiui, tinkamai juos nukirpti, kiti – mažiau aiškūs. Jūsų kojų nagų odelėms reikia tiek pat priežiūros, kaip ir rankų nagams. Kyla pagunda jas tiesiog nukirpti? tai nėra gera idėja – geriau odeles palikti nepaliestas. Kaip ir pirštus, patepkite geru odelių kremu ar pėdų kremu ir, kai jie suminkštės, švelniai stumkite juos atgal tinkamos formos pagaliuku. Nestumkite jų atgal per stipriai ar per toli, kitaip jie gali plyšti, o tai gali sukelti infekcijas ir skaudėti.

Kojų nagų kirpimas

Pedikiūras

Nagai turi būti kirpti tiesiai. Geriausias laikas juos kirpti yra tada, kai nagai yra minkštesni, kai jie po vonios ar pėdų mirkymo. Jei norite, kad jie būtų šiek tiek išlenkti, švelniai suapvalinkite kraštus. Jei jums sunku kirpti kojų nagus, turite pėdų ligų ar grybelinės infekcijos, geriau nagus nukirpti pas specialistą. Neteisingas nagų kirpimas sukels papildomų problemų, kurios gali būti labai skausmingos.

Kokio ilgio turėtų būti kojų nagai?

Pedikiūras

Idealiu atveju, kai juos kirpsite, palikite 1–2 milimetrus nago. Nagai auga maždaug 2 mm per mėnesį, todėl idealu juos kirpti kas 4–8 savaites.

Pedikiūras ir nagų lako naudojimas

Jei naudojate nagų laką, įsitikinkite, kad tinkamai nuvalėte seną laką švelniu valikliu, geriausia be acetono, jis gali labai sausinti nagus. Kai kurie nagų lakai nudažo kojų nagus, jei jie paliekami per ilgai, ir gali pakisti jų spalva. Tai nėra kenksminga, bet gali būti šiek tiek negražu. Tačiau retkarčiais turėtumėte leisti savo kojų nagams atsikvėpti. Idealiu atveju retkarčiais palikite juos be lako bent savaitę. Tai leidžia nagui kvėpuoti ir atsigauti nuo lako cheminių medžiagų.

Skaityti   Manikiūras 2022 gelinis lakavimas

Kojų nagų grybelis

Kojų nagų grybelis

Kojų nagų grybelis, sukeliantis nagų storėjimą, yra stebėtinai dažnas. Jei turite tai, geriausia, kad ją gydytų jūsų gydytojas.

Įaugę kojų nagai – pedikiūras

Įaugę kojų nagai

Įaugę nagai dažnai atsiranda dėl prasto nagų kirpimo. Per trumpas jų nukirpimas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių ir gali būti labai skausminga. Nagas gali įsirėžti į nago dugno šoną ir sukelti infekcijas, kurios gali būti labai pavojingos žmonėms, sergantiems tokiomis ligomis kaip diabetas.

Kojų ir rankų nagų priežiūra, tai neatsiejama šiuolaikinės moters įvaizdžio dalis.

Pasidalinkite savo mintimis apie manikiūrą ir pedikiūrą komentaruose 🙂

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *